Mapa dachów
Panorama 832 dachów - znajdź dach w swojej okolicy
panoram dachów

Producenci pokryć dachowych

Szacując koszt wymiany dachu lub budowy nowego dachu, nie powinniśmy oszczędzać na materiałach budowlanych. Dlaczego? Dach, który ma nam służyć przez długie lata, musi być wykonany z solidnych i trwałych materiałów. Materiałów pochodzących od renomowanych producentów.

Dachówki ceramiczne – producenci

Dachówki ceramiczne wiodących marek mają wysokie parametry wytrzymałościowe, akustyczne i wentylacyjne. Zabezpieczają przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych, a jednocześnie chronią dach przed nadmiernym zawilgoceniem.
Wśród najlepszych dachówek ceramicznych dostępnych na rynku należy wymienić dachówki Creaton, dachówki Meyer-Holsen czy dachówki Bogen. W niczym nie ustępują im dachówki ceramiczne innych znanych dostawców. Z czystym sumieniem możemy polecić zakup dachówek ceramicnych Brass, Roben, RuppCeramika oraz Jacobi. Chętnie przygotujemy dla Państwa wycenę dachu z dachówek ceramicznych!

creaton          koramic            roben-logo

logo_bogen          braas_logo_claim_pl_rgb           meyer_holsen_logo        heritage_logo

Dachówki betonowe – producenci

Wyjątkowo wytrzymałym i uniwersalnym rodzajem pokrycia dachowego są też dachówki betonowe. Sprawdzone parametry techniczne idą w parze z ich estetycznym wyglądem. Wyróżniają się one trwałym kolorem i szlachetnym połyskiem.
Spośród dostępnych dachówek betonowych najlepiej prezentują się wyroby Braas, Euronit i IBF. To trzech wiodących producentów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, którym można zaufać. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami dachów z dachówek betonowych. Jeśli przypadną Państwu do gustu, z miłą chęcią wykonamy kosztorys ułożenia pokrycia dachowego.

braas_logo_claim_pl_rgb              euronit              ibf2

Blachodachówki – producenci

Obok dachówek ceramicznych i betonowych popularnym rodzajem pokrycia dachowego są dachówki blaszane. Blachodachówki cenionych producentów wyróżniają się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi – są trwałe, a przy tym zaskakująco lekkie.
Jeśli myślimy o realizacji dachu z blachodachówek, warto zdecydować się na zakup materiałów Balexmetal, Blach-Pol, Plannja, Ruuki czy Budmat. Firmy te produkują solidne i lekkie pokrycia dachowe. Służymy pomocą przy wycenie dachów – zapraszamy do współpracy!

budmat             rukki


Wybrane realizacje:

VENECJA JÓZEFÓW

VENECJA BUDMAT

LEŚNA

JÓZEFÓW

Zapytaj doradcę ⟩

Venecja Cegłów ul.Świerkowa

Budmat Venecja

Świerkowa

Cegłów

Zapytaj doradcę ⟩

Venecja Leśniakowizna

Venecja Budmat

Kasprzykiewicza

Leśniakowizna

Zapytaj doradcę ⟩

Vnecja Majdan

Venecja Budmat

Rubinowa

Majdan

Zapytaj doradcę ⟩

Venecja Połczyśka

Venecja X-Matt BudMat

połczyńska 75

Warszawa

Zapytaj doradcę ⟩

VENECJA, RĘBKÓW

VENECJA, BUDMAT

ZIELONA

RĘBKÓW

Zapytaj doradcę ⟩