Mapa dachów
Panorama 832 dachów - znajdź dach w swojej okolicy
panoram dachów

Dachówki betonowe

Dachówki betonowe są rodzajem pokrycia dachowego o sprawdzonych parametrach technicznych oraz niezaprzeczalnych walorach wizualnych. Bardzo dobre właściwości użytkowe i estetyczne zachowują nawet przez kilkadziesiąt lat, dlatego to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o solidnym i trwałym dachu.

Wytrzymałe dachówki betonowe

Znakami rozpoznawalnymi dachówek betonowych są: duża wytrzymałość mechaniczna i wysoka odporność na nasiąkliwość. Wykonane przez nas realizacje dachów z zastosowaniem dachówek betonowych potwierdzają, że doskonale zabezpieczają one budynek przez negatywnym wpływem warunków atmosferycznych: deszczu, śniegu, wiatru, a także oddziaływaniem skrajnie niskich bądź wysokich temperatur.

Uniwersalne dachówki betonowe

Jedną z najważniejszych zalet dachówek betonowych jest uniwersalność ich zastosowań – można je układać na dachach o różnym kącie nachylenia połaci dachowej, od 10° do aż 90° . Warto przy tym dodać, że są proste w montażu, a przy ich układaniu nie powstaje dużo odpadów, co ma istotny wpływ na wycenę pokryć dachowych. Służymy fachową pomocą przy wycenie dachu z dachówek betonowych.
Ponadto dachówki betonowe uchodzą za najbardziej ekologiczny materiał na pokrycie dachowe. Są wykonane ze składników przyjaznych środowisku naturalnemu, takich jak: wysokogatunkowy cement, gruboziarnisty piasek, woda. W procesie produkcji składniki te nie są wypalane, a jedynie utwardzane w wysokiej temperaturze, dzięki czemu dachówki betonowe uwalniają do powietrza dużo mniej szkodliwych substancji niż choćby dachówki ceramiczne.

Różnorodne realizacje z dachówek betonowych

Wśród zalet dachówek betonowych należy wymienić ponadto różnorodność wzorów i kolorów, w jakich są dostępne. Oferta jest na tyle rozbudowana, że nie będzie stanowiło problemu dobranie dachówek betonowych naturalnie komponujących z otoczeniem czy stylem domu, a przy tym spełniających indywidualne oczekiwania estetyczne zamawiającego. Wiele przykładów realizacji dachów z dachówek betonowych znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć .

Wycena dachu z dachówki betonowej

Do czołowych producentów dachówek betonowych zaliczają się: Braas, Euronit i IBF. W sprzedaży posiadamy pokrycia dachowe wszystkich tych marek, a ich wybór to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności. Świadczymy usługi z zakresu przygotowania wyceny dachu z dachówki betonowej oraz realizacji projektu. Zapraszamy do współpracy!

Wybierz producenta i wyceń swój dach!

braas_logo_claim_pl_rgb            euronit            ibf2


Wybrane realizacje:

IBF JÓZEFÓW

PODWÓJNA S IBF

LEŚNA

JÓZEFÓW

Zapytaj doradcę ⟩

EURONIT NIEPORĘT

EURONIT S CREATON

ZWYCIĘSTWA

NIEPORĘT

Zapytaj doradcę ⟩

PODW.

PODW."S", IBF

Napoleońska

Glinianka

Zapytaj doradcę ⟩

TEGALIT CHOTOMÓW

TEGALIT BRAAS

LESZCZYNOWA

CHotomów

Zapytaj doradcę ⟩

Celtycka Łomianki

Celtycka BRAAS

Cienista

Łomianki Dolne

Zapytaj doradcę ⟩

Celtycka Łomianki

Celtycka BRAAS

wspólna

Łomianki

Zapytaj doradcę ⟩