Mapa dachów
Panorama 911 dachów - znajdź dach w swojej okolicy
panoram dachów

Dachówka ceramiczna

Oferujemy realizacje z wykorzystaniem dachówki ceramicznej, która zaliczana jest do najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o wykończenie pokrycia dachowego. Projekty z jej zastosowaniem, choć zaliczane do prestiżowych, cenowo zbliżone są do dachów wykonanych z innych materiałów.

Realizacje dachów z dachówki ceramicznej

W dotychczasowej działalności z powodzeniem wykonaliśmy wiele dachów, do pokrycia których została wykorzystana dachówka ceramiczna. Realizacje prowadziliśmy z wykorzystaniem materiałów wiodących producentów, takich jak: Bogen, Creaton, Brass, Roben. Układamy też dachówki innych uznanych dostawców, w tym: Koramic, Meyer-Holsen czy Heritage. Zachęcamy do kontaktu – przedstawimy cennik dachówek ceramicznych i przeprowadzimy kompletną wycenę pokryć dachowych. Oferujemy pełną gamę kolorystyczną. Każdy odnajdzie model idealny dla siebie, nawet gdy dach wyróżnia się skomplikowaną konstrukcją.

Realizacje z dachówką marki Meyer-Holsen

W swojej ofercie posiadamy dachówkę ceramiczną Meyer Holsen, produkowaną wyłącznie z precyzyjnie wyselekcjonowanych rodzajów gliny. Pokrycie dostępne jest w wielu odcieniach. Realizacje dachówki Meyer Holsen odnajdziesz w naszej galerii dachów i znajdującej się tam mapce. Wystarczy wybrać interesujący Cię rodzaj pokrycia, po czym na ekranie ukaże się mapka ze znacznikami. Po wybraniu jednego z nich ujrzysz szczegółowe informacje o danym dachu. Możesz także wybrać opcję zobaczenia pełnej realizacji, gdzie znajduje się więcej zdjęć.

Wybrane realizacje:

Piano Opacz Mała

Piano Meyer Holsen

Targowa róg Czystej

Opacz Mała

Zapytaj doradcę ⟩

Meyerholsen ,Warszawa

Piano

Lipkowska

Warszawa

Zapytaj doradcę ⟩

INNOVO 10 NOWA IWICZNA

INNOVO 10 CZERWONA ANGOBA

WIOSENNA

NOWA IWICZNA

Zapytaj doradcę ⟩

REFORM Henryków Urocze

REFORM 11 Bogen

Polna

Henryków Urocze

Zapytaj doradcę ⟩

RUBIN 13

BRASS RUBIN 13

HALLERA

OŻARÓW MAZOWIECKI

Zapytaj doradcę ⟩

PIANO OŻARÓW

PIANO MEYER-HOLSEN

TĘCZOWA

OŻARÓW MAZOWIECKI

Zapytaj doradcę ⟩