Mapa dachów
Panorama 911 dachów - znajdź dach w swojej okolicy
panoram dachów

Producenci pokryć dachowych

Szacując koszt wymiany dachu lub budowy nowego dachu, nie powinniśmy oszczędzać na materiałach budowlanych. Dlaczego? Dach, który ma służyć przez długie lata, musi być wykonany z solidnych i trwałych materiałów. Najlepiej wybrać te, które pochodzą od renomowanych producentów.

Dachówki ceramiczne – producenci

Dachówki ceramiczne wiodących marek mają wysokie parametry wytrzymałościowe, akustyczne i wentylacyjne. Zabezpieczają przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych, a jednocześnie chronią dach przed nadmiernym zawilgoceniem.

Wśród najlepszych dachówek ceramicznych dostępnych na rynku należy wymienić dachówki Creaton, dachówki Meyer-Holsen czy dachówki Bogen. W niczym nie ustępują im dachówki ceramiczne innych znanych dostawców. Z czystym sumieniem możemy polecić zakup dachówek ceramicznych Brass, Roben, Rupp Ceramika oraz Jacobi. Na życzenie chętnie przygotujemy wycenę dachu z dachówek ceramicznych.

creaton          koramic            roben-logo

logo_bogen          braas_logo_claim_pl_rgb           meyer_holsen_logo        heritage_logo

Dachówki betonowe – producenci

Wyjątkowo wytrzymałym i uniwersalnym rodzajem pokrycia dachowego są też dachówki betonowe. Sprawdzone parametry techniczne idą w parze z ich estetycznym wyglądem. Wyróżniają się one trwałym kolorem i szlachetnym połyskiem.
Spośród dostępnych dachówek betonowych najlepiej prezentują się wyroby Braas, Euronit i IBF. To trzech wiodących producentów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, którym można zaufać. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami dachów z dachówek betonowych. Jeśli przypadną Ci do gustu, z miłą chęcią wykonamy kosztorys ułożenia pokrycia dachowego.

braas_logo_claim_pl_rgb              euronit              ibf2

Blachodachówki – producenci

Obok dachówek ceramicznych i betonowych popularnym rodzajem pokrycia dachowego są dachówki blaszane. Blachodachówki cenionych producentów wyróżniają się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi – są trwałe, a przy tym zaskakująco lekkie.
Jeśli myślisz o realizacji dachu z blachodachówek, warto zdecydować się na zakup materiałów Balexmetal, Blach-Pol, Plannja, Ruuki czy Budmat. Firmy te produkują solidne i lekkie pokrycia dachowe. Służymy pomocą przy wycenie dachów – zapraszamy do współpracy!

budmat             rukki

Dachy solarne

SunRoof 2w1: dach zintegrowany z ogniwami fotowoltaicznymi.

Technologia SunRoof jest nowoczesną alternatywą tradycyjnego dachu. Chroni i izoluje budynek jednocześnie zasilając go energią pochodzącą z promieniowania słonecznego. Uzupełnia architekturę domu i zapewnia nowoczesny, piękny design. Jest to najbardziej wydajny i najbardziej ekologiczny dach solarny w swojej klasie. Dzięki SunRoof zyskujesz 100% darmowego prądu wystarczającego m.in. do korzystania ze wszystkich urządzeń elektrycznych, ogrzewania domu czy ładowania samochodu elektrycznego. Uniezależniasz się od stale rosnących cen prądu i zapewniasz sobie własne źródło zasilania.

Stworzyliśmy cały ekosystem rozwiązań obejmujący również solarne fasady i wiaty fotowoltaiczne.

Zastosowanie SunRoof wpływa również na wzrost wartości nieruchomości.

SunRoof

Wybrane realizacje:

Budmat , Warszawa

Venecja

Zwoleńska

Warszawa

Zapytaj doradcę ⟩

Budmat , wierzbin

Venecja

Trakt królewski

Wierzbin

Zapytaj doradcę ⟩

Budmat, Warszawa

Budmat, Venecja

Strzygłowska

Warszawa

Zapytaj doradcę ⟩

Budmat, Warszawa

Budmat, Venecja

Strzygłowska

Warszawa

Zapytaj doradcę ⟩

MURANO KOZERKI

MURANO

MARSA

KOZERKI

Zapytaj doradcę ⟩

MURANO ŻELECHÓW

MURANO

WŁASNA

ŻELECHÓW

Zapytaj doradcę ⟩