Mapa dachów
Panorama 911 dachów - znajdź dach w swojej okolicy
panoram dachów

Blachodachówka

Blachodachówki należą do jednych z najczęściej wybieranych. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych marek. Proponujemy blachodachówkę z posypką, a także modułową Budmat Venecja. Poznaj bliżej nasze realizacje z blachodachówką w roli głównej.

Blachodachówka z posypką

Chcesz, aby Twój dach wglądał wyjątkowo i estetycznie? Zdecyduj się na wykonanie realizacji blachodachówki z posypką. Materiał ten jest wybierany alternatywnie dla dachówki ceramicznej. Z daleka patrząc ciężko odróżnić, który z nich znajduję się na pokryciu dachowym.

Blachodachówka z posypką jest niezwykle wytrzymała. Zawdzięcza to w głównej mierze wyposażeniu w dodatkową warstwę. Jest odporna na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV. Wyróżnia się doskonałymi właściwościami akustycznymi – wycisza odgłosy padającego deszczu czy gradu.

Zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się z trwałym dachem przez długie lata.

Blachodachówka Budmat Wenecja – realizacje

Nie ulega wątpliwości, że realizacje z blachodachówką modułową Butmat Venecja są nowoczesne, a zarazem niepowtarzalne. Charakteryzują się oryginalnym kształtem, wzornictwem i formowaniem, dzięki czemu arkusze ułożone na konstrukcji dachowej doskonale łączą się i przylegają do siebie. Są proste i szybkie w montażu, za sprawą specjalnie stworzonych otworów na wkręty. Przy tym odporne na pojawienie się korozji. Należy także wspomnieć o właściwościach ochronnych przed gromadzeniem się opadów atmosferycznych.

Zapraszamy do naszej galerii dachów, gdzie posługując się specjalną mapką, odnajdziesz wykonane przez nas realizacje blachodachówki Budmat Wenecja. Wystarczy wybrać rodzaj pokrycia, po czym ujrzysz mapę z punktami lokalizacyjnymi. Klikając na jeden z nich, zobaczysz zdjęcie dachu.

Wybrane realizacje:

Ruukki Monterey

Monterrey

Fortel

Warszawa

Zapytaj doradcę ⟩

Zefir Dosin

Zefir Dosin

Bratka

Dosin

Zapytaj doradcę ⟩

Sara Dosin

Sara Budmat

Lazurowa

Dosin

Zapytaj doradcę ⟩

Sara Serock

Sara Budmat

Nasielska

Serock

Zapytaj doradcę ⟩

Adamante Trojany

Adamante Ruukki

Miła

Trojany

Zapytaj doradcę ⟩

SARA KRUBIN

Sara Budmat

Czerwienną

Krubin

Zapytaj doradcę ⟩