Mapa dachów
Panorama 911 dachów - znajdź dach w swojej okolicy

Jedna z najchętniej wybieranych dachówek w Polsce: dachówki Braas

Jedna z najchętniej wybieranych dachówek w Polsce: dachówki Braas

Dachówki Braas to dachówki chętnie kładzione na dachach nie tylko w Polsce, ale w całej Europie (wykończono nimi dachy ponad 6 milionów obiektów!). Są trwałe i wyglądają niezwykle estetycznie, dzięki czemu zaskarbiły sobie serca osób budujących domy. Dachówki Braas zapewniają szczelność dachu oraz gwarantują wysoką odporność na działanie skrajnych warunków atmosferycznych na długie lata. Produkty Braas zostały odznaczone między innymi Medalem Europejskim, Laurem Klienta, Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma, a także nagrodą „Top dachy”.

Cementowe czy ceramiczne?

Braas produkuje zarówno dachówki betonowe, jak i ceramiczne. Te drugie Braas wytwarza z wysokiej jakości gliny, która porównywalna jest ze standardem glinek leczniczych, w sprawdzonej, przez lata dopracowywanej technologii. Dachówki ceramiczne uznawane są za prestiżowe. Dachówki cementowe z kolei cechują się zewnętrzną powłoką akrylową i są barwione w masie. Są wyjątkowo odporne nawet na ciężki grad, a z biegiem czasu jeszcze bardziej się utwardzają. Firma oferuje oba rodzaje dachówek w szerokim wachlarzu kolorów i form, dzięki czemu każdy może nadać swojemu domowi indywidualny charakter. Dachówki tworzą też świetną izolację akustyczną dla poddasza.

Kompletny system dachowy

Dachówki Braas to w zasadzie kompletny system dachowy. To nie tylko same dachówki, ale też dopasowane do konkretnych modeli dachówki kształtowe oraz produkty służące do prawidłowego wykończenia dachu (od folii wstępnego krycia, przez akcesoria dachowe, system komunikacji, izolację termiczną aż po nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne). Wszystkie elementy dachu są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu dach jest nie tylko piękny, ale przede wszystkim trwały i bezpieczny. Braas przeprowadza wyśrubowane testy, zanim wprowadzi nowy produkt na rynek. Nic więc dziwnego, że systemy dachowe tej firmy spełniają wszelkie wymagania zawarte w polskich i europejskich normach.