Mapa dachów
Panorama 911 dachów - znajdź dach w swojej okolicy

Znani i lubiani. Cenieni producenci dachówek betonowych i ceramicznych

Znani i lubiani. Cenieni producenci dachówek betonowych i ceramicznych

W każdej branży możemy wymienić co najmniej kilku kluczowych producentów, którzy cieszą się największym zaufaniem oraz wynikami sprzedażowymi. Nie inaczej jest w przypadku producentów dachówek betonowych i ceramicznych. Klienci biorą pod uwagę nie tylko jakość i cenę produktów, ale również opinie innych kupujących. Jacy producenci pokryć dachowych są znani i lubiani na rynku?

CREATON i Röben  

Osoby poszukujące ofert sprzedaży dachówek często zwracają uwagę na staż firmy, gdyż zwykle idzie on w parze ze stale polepszającą się jakością świadczących usług. Taką firmą jest CREATON. Jej początki sięgają 1884 roku – wtedy powstał pierwszy zakład produkcji dachówek. W tej chwili marka działa na tyle prężnie, że jej siedziby znajdują się w 42 krajach na całym świecie. W Polsce siedziby firmy CREATON mieszczą się w Chojnicach, Olkuszu i Widziszewie.

Mówiąc o wieloletnim doświadczeniu, należy także wspomnieć o firmie Röben, która jest obecna na rynku od ponad 160 lat. Firma produkuje dachówki i akcesoria dachowe ze złóż gliny. Dzięki temu naturalnemu ceramicznemu materiałowi i najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym Röben jest największą i najnowocześniejszą w Europie dachówczarnią.

Braas

Przy wyborze pokryć dachowych istotna jest też technologia, którą stosuje dana firma. Dlatego godne uwagi są również dachówki Braas. Firma oferuje pełną dowolność, jeśli chodzi o dostosowanie dachu do optycznych i funkcjonalnych oczekiwań klientów. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, zarówno w kwestii konstrukcji, jak i detali (koszy dachowych, systemów stopni czy ław) montowane dachy są inteligentne i zorientowany na przyszłość.

Wybierając odpowiednią firmę, która oferuje pokrycia dachów oprócz jakości usług, które świadczy, ważny jest także cennik dachówek lub blachodachówek. Warto zapoznać się z ofertą producentów, którzy znajdują się w danej lokalizacji i wybrać najkorzystniejszą ofertę biorąc pod uwagę wszystkie wymienione kryteria. W tym celu polecamy zapoznanie się z naszym portalem. W Panoramie Dachów oferujemy pokrycia dachowe wykonane z różnych materiałów i w różnych cenach. Poza tym prezentujemy największą w Polsce bazę realizacji.